מסתורי כביסה לקבלנים

מסתורי כביסה – תוספת עיצובית ופתרון נוח לכביסה

בניינים עם חבלי כביסה בחוץ ומנועים של מזגן בחזית הבניין הם עדיין חלק מהנוף שלנו.
בשנים האחרונות נמצאו פתרונות אסתטיים רבים לחוץ המבנה, פתרונות כמו חיפוי קירמעקה זכוכית, ופתרון נוסף שהוא לחלוטין הולם ואלגנטי הוא מסתורי כביסה , בבניינים חדשים נדיר שלא ניתקל במסתורי כביסה אחידים לכל אורך המבנה.
מסתור כביסה מאפשר להסתיר את הכביסה בצורה נעימה לעין, אך לא רק אותה- ניתן לשים בתוך מסתור הכביסה גם את המנוע של המזגן ודוד השמש כך שלא יפריעו לנראות הבניין.

גלריה

 

עוד סיבה מצוינת להתקין מסתור כביסה היא ההגנה על הכביסה: המסתור יוצר צל כך שהכביסה מוגנת מפני השמש ובנוסף בהתקנה נכונה של המסתור במידה ויורד גשם הוא לא פוגע בכביסה.
מסתורי כביסה מיוצרים מאלומיניום-
ראשית, האלומיניום אינו מחליד ומחזיק זמן מעמד רב.
שנית, האלומיניום הוא חומר קל לעיבוד כך שתוכלו לעצב את מסתור הכביסה כרצונכם, הוא מגיע בפרופילים, צבעים וגדלים שונים- והמגוון רחב.
התקנת מסתור כביסה מורכבת משלב המדידות בשטח על ידי מודד מוסמך, תהליך של תכנון ובדיקה קונסטרוקטיבית, ייצור במפעל שלאחריו מתבצעת ההתקנה עצמה.
התקנת מסתור כביסה היא עבודה לא פשוטה המחייבת את איש המקצוע להיות מנוסה ומיומן, מסתור הכביסה מותקן בין שני קירות לעתים בגובה רב,
לכן בחברתנו נוהגים לפי הדרישות המחמירות ביותר של המוסד לבטיחות וגיהות ותקנות משרד התמ"ת ועובדי החברה עוברים קורס הדרכה בגובה.
אנו בפלא מערכות אלומיניום נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד לסיומו, יחד עם צוות מקצועי שיתאים עבורכם את מסתורי הכביסה הפרקטיים והיפים ביותר.