מעקות אלומיניום

מעקות זכוכית בשילוב אלומיניום למרפסות

שמירה על בטיחות הדיירים-לצד שדרוג חזית הבית

בשנים האחרונות מעקה זכוכית הפך לפתרון פונקציונלי ועיצובי לכל בית ודירה, פתרון המעניק מראה יוקרתי ונקי ועם זאת משמש כפתרון בטיחותי.
קיימת דרישה מקדמית בתקן הישראלי (תקן 1142) לתכנון מעקות, בפועל ישנם בעלי מקצוע שלא מכירים את דרישות התקנים הישראליים וישנם כשלים רבים שבפירוש מסכנים את בטיחות הדיירים. 

גלריה

כדי לבחור מעקה זכוכית המתאים למרפסת ביתכם, ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע- החל מהמדידות הנדרשות לצורך התקנת המעקה, בחירת אופי ההתקנה (מעקה בזיגוג יבש,יו שתול, עמודים וכן הלאה) כאשר לפרמטרים אלה מצטרפים גם מאפייני בטיחות הנלקחים בחשבון:
היבט גאומטרי- גובה המעקה, מבנה המעקה. קביעת סוג הזכוכית והעובי שלה- לתכנון הזכוכית נדרש גורם מוסמך , כאשר עובי וסוג הזכוכית נקבעים לפי משתנים כגון עומסי רוח, עומסים מבניים ועוד. חוזק המעקה- תכנון המעקה כרוך בהתייחסות לחוזק המעקה, רכיבי המעקה ועיגון המעקה לבניין. אנו בפלא מערכות אלומיניום שמים דגש על בטיחות לפני הכל, משתמשים במערכות המדידה המתקדמות ביותר בעולם לצורך התאמה מושלמת לנתוני הבנייה הקיימים.
 

היתרון המרכזי של מעקה זכוכית למרפסת מלבד הבטיחות הוא גם המראה המרשים, הזכוכית מאפשרת לנו ליהנות מהנוף שלפנינו, לעומת חומרי גלם אחרים שמסתירים את הנוף הנשקף מהבית וגם מפחיתים את כניסת האור הטבעי אל הבית. ניתן לבחור זכוכית בגוונים שונים ורמות שקיפות שונות.
מעקה זכוכית מוכיח לנו שבטיחות לא חייבת לבוא על חשבון אסתטיקה , ובקלות רבה תוך שימת דגש על צוות מקצועי ניתן ליהנות משני העולמות יחד.
עכשיו כל שנותר לכם הוא לבחור את העיצוב המושלם של מעקה זכוכית למרפסת שלכם. את הניסיון, המקצועיות וההתקנה על פי התקנים המחמירים ביותר- תשאירו לנו.